AMX Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

CRISPR_Cas9_knockout_plasmidsFirma AMX od ponad dwudziestu lat reprezentuje na polskim rynku Santa Cruz Biotechnology, Inc oraz ARMAR Chemicals. Firma Santa Cruz Biotechnology, Inc jest światowym liderem na rynku na rynku odczynników do biologii molekularnej. Badania z wykorzystaniem przeciwciał monoklonalnych, peptydów blokujących, markerów i wielu innych odczynników znajdujących się na liście produktów Santa Cruz Biotechnology, regularnie publikowane są w najbardziej prestiżowych czasopismach biochemicznych i biologicznych. Firma ARMAR Chemicals specjalizuje się w produkcji odczynników i akcesoriów przeznaczonych do spektroskopii Magnetycznego Rezonansu Jądrowego (NMR). Wysoka jakość produktów i ich bogaty wybór pozwoliły firmie ARMAR osiągnąć niekwestionowaną pozycję na rynku szwajcarskim. Odczynniki deuterowane i szkło laboratoryjne ARMARA są również dobrze znane w większości polskich pracowni NMR. Oferując je na polskim rynku, mamy świadomość, że trafiają do Państwa produkty najwyższej jakości.

Na polskim rynku reprezentujemy:

Ok. 50 tys. przeciwciał pierwszo i drugorzędowych w ofercie, corocznie kilkaset nowości publikowanych w najbardziej prestiżowych czasopismach biochemicznych i biologicznych- to krótka charakterystyka firmy Santa Cruz Biotechnology, Inc. Cechy te zapewniają jej pozycję lidera na rynku odczynników do biologii molekularnej. Przeciwciała mono- i poliklonalne, peptydy blokujące, markery i wiele innych odczynników znajdujących się na liście produktów SCBt, przeznaczone są wyłączenie do prac naukowych. Wszystkich, prowadzących badania naukowe na najwyższym światowym poziomie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Nowość!!
Pełna lista nowych produktów oferowanych przez firmę Santa Cruz Biotechnology, Inc. dostepna jest na stronie: www.scbt.com

Firma EURISOTOP od blisko 20-stu lat specjalizuje się w produkcji odczynników i akcesoriów przeznaczonych do spektroskopii Magnetycznego Rezonansu Jądrowego (NMR). Wysoka jakość produktów i ich bogaty wybór pozwoliły firmie EURISOTOP osiągnąć niekwestionowaną pozycję na rynku. Odczynniki deuterowane i szkło laboratoryjne  są również dobrze znane w większości polskich pracowni NMR. Oferując je na polskim rynku, mamy świadomość że trafiają do Państwa produkty najwyższej jakości.

WILMAD

Dystrubujemy również produkty firmy WILMAD – wysoce specjalistyczne materialy eksploatacyjne do spektroskopii NMR i EPR.